Odzyskiwanie danych firma przyzwoita zalecenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte pliki z systemu Android

Tenorshare UltData

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś dowolny plik z Androidem, możesz łatwo odzyskać je za pomocą Tenorshare UltData for Android data rescue. Ta aplikacja może odzyskać pliki audio i wideo, wiadomości WhatsApp, dokumenty i inne. Obsługuje nawet konta pamięci masowej w chmurze, takie jak Google Drive, Dropbox, OneDrive i Zdjęcia Google.

Tenorshare UltData for Android jest kompatybilny z większością smartfonów z systemem Android i nie wymaga dostępu root. Po zainstalowaniu go na urządzeniu, będziesz mógł skanować tysiące plików za pomocą jednego kliknięcia. Następnie możesz wyświetlić podgląd i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie jest w 100% bezpieczne w użyciu, a interfejs jest prosty i intuicyjny.

Aby użyć Tenorshare UltData dla Androida, pobierz go ze Sklepu Play. Zostaniesz poproszony o przyznanie mu pewnych uprawnień. Aby kontynuować, będziesz musiał zgodzić się na jego Politykę prywatności. Po zaakceptowaniu jej warunków, aplikacja pokaże Ci wszystkie opcje odzyskiwania i krótki opis każdej z nich. Po wybraniu odpowiedniego, można wyświetlić podgląd plików, zanim zdecydujesz się kontynuować odzyskiwanie.

Ten program otrzymał świetne recenzje od klientów, którzy stracili dane na urządzeniach z systemem Android. Działa szybko i niezawodnie, a także nie spowalnia komputera. Oferuje również bezpłatną wersję próbną, więc możesz wyświetlić podgląd plików przed zakupem licencji. Jeśli straciłeś dane na urządzeniu z systemem Android, będziesz chciał kupić licencję, która pozwala na korzystanie z programu na maksymalnie pięciu urządzeniach. Na stronie Tenorshare znajduje się Centrum Obsługi Klienta dedykowane do rozwiązywania wszelkich problemów z programem. Dostępna jest również obszerna strona FAQ, zawierająca porady i wskazówki dotyczące instalacji oprogramowania i usuwania błędów.

Jedną z najlepszych cech tego programu jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych zdjęć z telefonów z systemem Android bez rootowania. Może również przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp i dane aplikacji WhatsApp Business. Działa z większością smartfonów z systemem Android, od modeli ze średniej półki po flagowe, co czyni go doskonałym wyborem dla tych, którzy stracili ważne informacje na swoich urządzeniach.

Aiseesoft FoneLab

Jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, istnieje wiele darmowych narzędzi dostępnych w Internecie, które mogą pomóc w odzyskaniu usuniętych plików. Narzędzia te będą skanować pamięć urządzenia i karty SD, aby zlokalizować usunięte pliki. Po zakończeniu skanowania, można wyeksportować odzyskane pliki do komputera.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Aiseesoft FoneLab Android zostało zaprojektowane, aby pomóc odzyskać utracone lub usunięte dane. Jest kompatybilne zarówno z systemem Windows 10/8/7, jak i macOS. Pozwala również na podgląd wyników skanowania przed podjęciem decyzji o odzyskaniu. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i może bezpiecznie odzyskać usunięte i utracone dane z urządzeń z systemem Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android jest łatwe w użyciu i pomaga odzyskać usunięte lub utracone dane na urządzeniach z systemem Android. Szybko skanuje urządzenie, w tym karty SD. Pozwala również na podgląd plików i zapisywanie ich automatycznie. Może nawet odzyskać pliki z urządzeń, które zostały zakorzenione. Możesz również użyć FoneLab do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych na komputerze.

Jeśli chodzi o jego funkcje, FoneLab Android data recovery jest jedną z najlepszych opcji dostępnych do odzyskiwania usuniętych danych. Jest wysoce kompatybilny z systemem Windows 10 i Mac OS X. Obsługuje również odzyskiwanie danych z prawie wszystkich urządzeń z systemem Android. Wreszcie, FoneLab Android data recovery może przywrócić usunięte dane z uszkodzonych urządzeń, w tym telefonów Samsung.

Po zainstalowaniu oprogramowania do odzyskiwania danych Androida na komputerze, możesz rozpocząć pracę. Interfejs jest czysty i łatwy w użyciu, i można wyświetlić podgląd odzyskanych danych od razu. Zostaniesz poproszony o autoryzację programu do skanowania urządzenia. Ponadto, można również ustawić określone typy plików do skanowania dla. Możesz wyszukiwać zdjęcia, dokumenty i dzienniki połączeń.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które może odzyskać każdy rodzaj danych z urządzeń z systemem Android, w tym zdjęcia, filmy i kontakty. Obsługuje również odzyskiwanie danych z zewnętrznych kart pamięci. Program posiada wersję darmową oraz płatną. Tysiące użytkowników wystawiło tej aplikacji pozytywne recenzje.

FonePaw Android Data Recovery jest kompatybilny z wieloma modelami urządzeń z systemem Android i jest dostępny dla komputerów z systemem Windows i Mac. Program działa poprzez odzyskiwanie danych z pamięci wewnętrznej, karty SIM i zewnętrznych kart SD. Program może nawet przywrócić utracone kontakty. Jego potężne algorytmy odzyskiwania mogą skanować urządzenia z systemem Android wszystkich producentów i mogą przywrócić utracone dane.

Może również odzyskać usunięte dane z kart SD. Wymaga to jednak zakorzenienia urządzenia z systemem Android. Jeśli wewnętrzna karta pamięci nie jest dostępna, nie można jej odzyskać. Na szczęście FonePaw to potężne, proste narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z Androidem. Chociaż nie jest to darmowe, próba pozwala ocenić oprogramowanie i jego funkcje przed dokonaniem zakupu.

FonePaw Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które może odzyskać większość utraconych plików. Jest w stanie odzyskać usunięte kontakty, SMS-y i rozmowy WhatsApp. Możesz również użyć go do odzyskania usuniętych zdjęć. Oprócz zdjęć, to oprogramowanie może również przywrócić utracone pliki audio i wideo. Jest kompatybilny z wieloma formatami plików i wykorzystuje przetwarzanie równoległe do skanowania w poszukiwaniu danych.

FonePaw Android Data Recovery jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami i producentami Androida. Może również tworzyć kopie zapasowe danych logowania i wiadomości, dzięki czemu można je przywrócić w przyszłości. Najnowszą wersję FonePaw Android Data Recovery możesz pobrać z oficjalnej strony.

Wiertło tarczowe

Jeśli chcesz odzyskać dane z urządzenia z Androidem, możesz użyć Disk Drill. Jest on darmowy i działa zarówno na komputerach Mac, jak i na starszych urządzeniach z Androidem. Wymaga to zakorzenienia urządzenia, aby dać mu dostęp do partycji pamięci. Nie jest to prosty proces i może spowodować utratę gwarancji urządzenia.

Po pobraniu programu ze strony dewelopera, możesz zainstalować go na swoim komputerze. Po zainstalowaniu możesz rozpocząć korzystanie z aplikacji. Posiada ona minimalistyczny interfejs, dzięki któremu jest łatwa w obsłudze nawet dla nietechnicznego użytkownika. Program zawiera również szereg funkcji ochrony danych. Może przechowywać usunięte pliki w swoim Recovery Vault, który działa jak dodatkowy Recycle Bin. Dzięki temu można szybko odzyskać usunięte pliki.

Disk Drill obsługuje wiele formatów plików, w tym dziesiątki formatów obrazów, audio, wideo i dokumentów. W razie potrzeby można go również użyć do odzyskania usuniętych plików. Użytkownicy mogą również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem, aby nie tracić czasu na niekompletne odzyskiwanie. Disk Drill może nawet wykryć lokalizację plików w urządzeniu pamięci masowej.

Disk Drill obsługuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne pamięci masowe. Może odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android i jest w stanie odzyskać dane z różnych typów plików. Program działa również na wielu systemach plików, w tym Windows i Mac OS X. Możesz pobrać darmową wersję Disk Drill, aby przetestować jego możliwości.

Jeśli nie jesteś pewien, jak używać Disk Drill, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową. Jego podstawowa wersja jest dobra do odzyskania do 500MB danych. Możesz uaktualnić do wersji pro, jeśli potrzebujesz odzyskać więcej danych. Oprogramowanie jest również bezpieczne w użyciu, ponieważ nie zawiera złośliwego oprogramowania i nie zawiera reklam.

AirMore

AirMore android oprogramowanie do odzyskiwania danych jest proste i skuteczne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń android. Obsługuje odzyskiwanie danych z pamięci wewnętrznej, jak również kart SD. Ten program jest bezpłatny do pobrania i użytkowania. Może być również używany do zarządzania pamięcią masową telefonu. Może pomóc w przywróceniu usuniętych zdjęć na telefonie z systemem Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest potężne i obsługuje wszystkie typy urządzeń z systemem Android. Interfejs użytkownika jest łatwy i intuicyjny nawet dla początkujących. Co więcej, może odzyskać dane z usuniętych, uszkodzonych lub uszkodzonych plików. Może nawet odzyskać dane z telefonów uszkodzonych przez wodę i zaatakowanych przez wirusy.

AirMore może również pomóc w odzyskaniu usuniętych plików, jeśli telefon uległ awarii z powodu błędu w systemie operacyjnym. To oprogramowanie ma również możliwość przywrócenia danych z kart SD w przypadkach, gdy telefon został uszkodzony lub zalany wodą. Oferuje również maksymalne bezpieczeństwo Twoich danych. Z tym narzędziem nigdy nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich plików.

Innym przydatnym narzędziem do odzyskiwania danych z Androida jest MobileTrans. Jest to aplikacja internetowa, która umożliwia skanowanie pamięci masowej urządzenia i importowanie plików lub danych. Po pobraniu możesz użyć aplikacji na komputerze lub uzyskać dostęp do rozwiązania internetowego z telefonu. Następnie wystarczy uruchomić program i połączyć swoje urządzenie za pomocą konta lub kodu QR.

Interfejs użytkownika jest prosty i intuicyjny i można wyświetlić podgląd elementów, które chcesz odzyskać. Odzyskiwanie danych może być zakończone w ciągu kilku minut. Program ma wstępnie zdefiniowane kategorie, więc można uratować tylko istotne dane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.