Odzyskiwanie danych sumpty oraz pewności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli straciłeś ważne pliki z telefonu z Androidem, możesz użyć programu do odzyskiwania danych Android. Wyświetli on monit o informacje, takie jak miejsce, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki. Po wybraniu miejsca, w którym chcesz zapisać pliki, możesz użyć programu do przywrócenia plików. Może on nawet znaleźć usunięte pliki w telefonie.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś dane na swoim telefonie z systemem Android, to trafiłeś we właściwe miejsce. Disk Drill to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemu Android. Umożliwia dostęp do partycji pamięci i trybu USB Mass Storage w celu skanowania w poszukiwaniu utraconych danych. Jest kompatybilny z większością urządzeń z Androidem i może przywrócić utracone dane ze smartfonów i tabletów z Androidem. Chociaż nowsze wersje Androida mogą być trudniejsze do rootowania, program poprowadzi Cię przez proces, aby zmaksymalizować wskaźnik odzyskiwania.

Aplikacja jest łatwa do pobrania i zainstalowania i obsługuje ponad 400 formatów plików, w tym dokumenty, audio i wideo. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla nietechnicznych użytkowników. Obsługuje również podgląd plików przed odzyskaniem, dzięki czemu można odzyskać tylko to, czego potrzebujesz.

Kolejną kluczową cechą Disk Drill jest jego wielka szybkość odzyskiwania danych. Ten program odzyska do 500MB danych z jednego urządzenia. Posiada opcję szybkiego skanowania, jak również głębokiego, a także obsługuje wyszukiwanie partycji i ochronę danych. Program pozwala nawet wstrzymać proces odzyskiwania w razie potrzeby. Po zakończeniu skanowania, program przedstawi Ci listę elementów możliwych do odzyskania.

Aplikacja wykorzystuje własne algorytmy skanowania danych w celu zlokalizowania utraconych lub usuniętych danych. Po odzyskaniu danych, Disk Drill próbuje uzyskać dodatkowe informacje o urządzeniu pamięci masowej. Po przeskanowaniu całego urządzenia, przedstawi Ci pliki możliwe do odzyskania, które możesz podejrzeć. Następnie można wybrać pliki, które chcesz przywrócić i zapisać je w innej lokalizacji.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych. Może odzyskać dane z wielu różnych formatów mediów, w tym kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń, zdjęcia i filmy. Użytkownicy mogą wybrać skanowanie tylko określonego typu plików do odzyskania lub mogą wybrać wszystkie typy mediów i ustawić hasło, aby je chronić.

To narzędzie jest kompatybilne zarówno z komputerami Mac, jak i PC, a także działa na wielu popularnych urządzeniach z systemem Android. Posiada nawet funkcję podglądu, co oznacza, że możesz obejrzeć dane przed ich przywróceniem. Jest również kompatybilny z urządzeniami HTC, LG i HUAWEI i obsługuje system Android 2.1 do 5.0.

AnyMP4 Android Data Recovery to darmowy program, który odzyskuje usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Odzyskuje treści tekstowe oraz usunięte zdjęcia i kontakty, a nawet historię połączeń teleakustycznych. Użytkownicy mogą również tworzyć kopie zapasowe swoich danych na komputerze za pomocą programu. AnyMP4 Android Data Recovery obsługuje szeroką gamę popularnych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S8, LG G3 i Motorola Droid.

Narzędzie do odzyskiwania danych pokaże pliki i foldery, które chcesz odzyskać. Zawiera również listę wszystkich typów plików i folderów oraz oferuje podglądy, dzięki czemu można dokonać właściwego wyboru dla konkretnych potrzeb. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić i zapisać je.

FoneLab

FoneLab Android data recovery to narzędzie przeznaczone do pomocy w odzyskiwaniu usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Może pomóc odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty. Działa również na dyskach twardych i kartach SIM. Po pobraniu oprogramowania na komputer, można wykonać proces odzyskiwania danych za pomocą jego przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

Możesz wyświetlić podgląd wszystkich odzyskanych plików przed przywróceniem ich na komputer. FoneLab Android data recovery obsługuje odzyskiwanie danych z prawie każdego urządzenia z systemem Android. Może również wyodrębnić dane z uszkodzonych urządzeń Samsung. Możesz nawet wybrać typy plików, które chcesz odzyskać za pomocą tego oprogramowania. Po udanym skanowaniu możesz wyświetlić podgląd danych i wybrać te, które chcesz odzyskać.

FoneLab Android data recovery jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Może odzyskać dane z pękniętych ekranów, urządzeń uszkodzonych przez wodę, a nawet urządzeń, które zostały przywrócone do ustawień fabrycznych. Możesz również użyć tego narzędzia do odzyskania utraconych danych po awarii dysku twardego. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych. Może nawet przywrócić usunięte media z urządzenia z systemem Android.

FoneLab Android data recovery jest łatwy w użyciu, wymaga tylko 4 prostych kroków. Aby rozpocząć, podłącz urządzenie do komputera i zezwól na debugowanie USB. Gdy to zrobisz, oprogramowanie rozpozna urządzenie i pokaże Ci listę różnych typów plików. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać wszystkie rodzaje danych z urządzenia z systemem Android, w tym zdjęcia i dzienniki połączeń.

7-Data

Jeśli niedawno doznałeś utraty danych na urządzeniu z systemem Android, możesz chcieć użyć oprogramowania do odzyskiwania danych 7-Data Android, aby odzyskać usunięte pliki. Działa ono podobnie jak oprogramowanie do odzyskiwania SharpNight dla innych typów urządzeń mobilnych, skanując całe urządzenie pamięci masowej w poszukiwaniu plików, a następnie pozwalając wybrać te, które mają zostać zapisane. Zawiera również bezpłatną pomoc techniczną, którą można uzyskać na żądanie.

To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma wersjami systemu operacyjnego Android i różnymi producentami. Może odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej urządzenia z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i obsługuje kilka formatów plików. Aby rozpocząć, musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu i włożyć pamięć USB do komputera.

Jeśli przypadkowo usunąłeś jakieś dane, program automatycznie wykryje typ pliku i przywróci go z urządzenia. Posiada darmowy okres próbny i może przywrócić do 1 TB danych. Działa z pamiecią i roznymi urzadzeniami Android.

To oprogramowanie obsługuje większość popularnych urządzeń android i może odzyskać usunięte pliki. Jest bezpieczny i wolny od wirusów i nie wymaga rootowania. Posiada również wsparcie techniczne, które może odpowiedzieć na Twoje pytania. Posiada graficzny interfejs użytkownika, który pomaga wizualizować proces odzyskiwania. Pozwala również wybrać konkretne opcje odzyskiwania.

MobiSaver

MobiSaver dla Androida to darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Androida, które pozwala odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej i kart SD. Może przywrócić utracone dane w trzech prostych krokach. Program jest kompatybilny z większością smartfonów z systemem Android. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną oprogramowania, aby przetestować jego funkcje. Jest bezpieczny w użyciu i jest wolny od wirusów i błędów.

Po pobraniu oprogramowania, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i uruchom program. Oprogramowanie przeskanuje urządzenie i wykryje znajdujące się na nim pliki. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i określić folder dla przywróconych danych. Program może odzyskać zdjęcia, kontakty, wiadomości, filmy i inne. Możesz również wybrać pliki, które chcesz przywrócić za pomocą prostego filtra.

EaseUS MobiSaver for Android jest darmowy do pobrania i pozwala na szybkie i łatwe odzyskanie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Wystarczy, że podłączysz swoje urządzenie z Androidem do programu, a ten przeskanuje i odzyska dane w pamięci wewnętrznej i zewnętrznej urządzenia. Możesz nawet wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Obsługuje również najnowszy system operacyjny Android, co czyni go jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych dla Androida.

EaseUS MobiSaver for Android to potężne narzędzie do odzyskiwania danych android, które może odzyskać pliki utracone w wyniku przypadkowego usunięcia, ataku wirusa lub niewłaściwej obsługi. Działa również z wieloma urządzeniami i obsługuje wiele typów plików. Kolejną kluczową cechą MobiSaver for Android jest jego bezpieczeństwo i niezawodność.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.